Tel:
Chiny Ognioodporna tkanina z włókna szklanego producent
Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd
Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd

--- Dostawca materiałów ognioodpornych i materiałów termoizolacyjnych

Dom

Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd

Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd powstała w 2012 roku, która produkuje głównie specjalne tkaniny przemysłowe, tkaniny z włókna szklanego i materiał izolacyjny. Nasza firma znajduje się w Wuxi, który jest blisko ważnego miasta portowego --- Szanghaju i Nanjing, więc jego transport jest bardzo wygodny i ma dobre warunki ekonomiczne.

Zakład tkacki, zakład powlekania, fabryka nici i liny, zakład szwalniczy, który należy do działu produkcji, zajmuje się głównie badaniem i produkcją różnego rodzaju tkanin z włókna szklanego, tkaniny krzemionkowej, tkaniny z włókna szklanego, ognioodpornej nici, liny, taśmy i rękawów, odpinanego wygodnego, odpornego na ciepło przenośnika taśmowego , pokrycia maszyn i takie niemetaliczne produkty odporne na ciepło.

Xingxiao Hi-tech stosuje zaawansowany sprzęt do wyszukiwania i produkcji różnego rodzaju produktów, co w dużej mierze przyczynia się do tworzenia produktów wysokiej jakości. Nasze produkty mają dobre właściwości izolacyjne, żaroodporne, antykorozyjne i odporne na starzenie, są szeroko stosowane w lotnictwie kosmicznym, przemyśle chemicznym, ropie naftowej, wytwarzaniu urządzeń elektrycznych, maszynach, metalurgii, izolacji elektrycznej, budownictwie i innych dziedzinach.

Chcemy zapewnić najlepszą i najskuteczniejszą obsługę naszych klientów zgodnie z zasadą "innowacja i dążenie do doskonałości".

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : XINGXIAO HI-TECH

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 3-3.5 million

Rok założenia : 2012

pc Export : 40% - 50%

Main Products: fireproof fiberglass fabric, silicone coated fiberglass fabric, fireproof thread/ rope/ sleeve/ tape

Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd powstała w 2010 roku, która produkuje głównie specjalne tkaniny przemysłowe, tkaniny z włókna szklanego i materiał izolacyjny. Nasza firma znajduje się w Wuxi, który jest blisko ważnego miasta portowego --- Szanghaju i Nanjing, więc jego transport jest bardzo wygodny i ma dobre warunki ekonomiczne.

Usługowe

Cel usługi: Terminowo, profesjonalnie, wydajnie kreuj wartość dla klientów!

Po zakończeniu czynności serwisowych: Na czas usuń problemy klientów.

Pakowanie produktu: karton, torba tkacka, drewniana, paletyzująca

Zaakceptuj sposób płatności: T / T, L / C, PayPal, Westunion itp.

Firma Zespół

Dzięki szerokiemu zróżnicowaniu akadamicznemu nasz zespół jest profesjonalnym ekspertem na całym świecie, zaangażowanym w dostarczanie najlepszych, dostosowanych rozwiązań dla naszych klientów. Nasze zespoły zarządzające, jednostki wspierające, konsultanci ds. Sprzedaży, eksperci ds. Badań i rozwoju, technicy i pracownicy odgrywają kluczową rolę w Xingxiao Hi-tech. Łącząc nasze mocne strony i łącząc różne pomysły, Xingxiao Hi-tech jest dobrze przygotowany, aby poradzić sobie ze złożonymi problemami i przedstawić zrewolucjonizowane rozwiązania.

Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd
No.30, Zhangxing Rd., Xizhang Industry Park, Huishan District, Wuxi, Jiangsu Province, China
Tel:86-510-85071039
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Ognioodporna tkanina z włókna szklanego dostawca. © 2017 - 2020 fireprooffiberglass.com. All Rights Reserved.